„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”

– Papież Franciszek

Wpłać na konto Fundacji MAIO

PLN, Millenium

PL 93 1240 6768 1111 0010 4689 8561

Zawieszona pomoc

„Zawieszona pomoc” to inicjatywa, którą uruchomiliśmy w naszej fundacji. Jeśli masz możliwość, możesz wesprzeć nas, płacąc za np. usługi medyczne, takie jak wizyta u lekarza, dentysty, czy też inne potrzeby. Ta zapłacona pomoc zostanie „zawieszona” i wykorzystana w przyszłości dla tych, którzy nie są w stanie jej opłacić. To proste, ale wyjątkowe działanie, które może naprawdę zmienić czyjeś życie. Dziękujemy za każde wsparcie!

200 PLN

• Sfinansować wizytę u psychologa
  • Kupić nowe buty dla dziecka
  • Zakupić odzież dla dziecka
  • Kupić podręczniki i zeszyty
  • Sfinansować bilet na wycieczkę szkolną
  • Pokryć koszty podstawowych artykułów higienicznych

400 PLN

• Opłacić wizytę u dentysty
  • Zakupić artykuły szkolne
  • Sfinansować lekcje dodatkowe, np. językowe
  • Kupić zimowe ubrania i buty
  • Pokryć koszty leków na receptę
  • Sfinansować udział w weekendowych zajęciach sportowych

1000 PLN

Za tę kwotę będziemy mogli m.in.:

• Zakupić sprzęt elektroniczny potrzebny do nauki, np. tablet lub laptop
  • Sfinansować miesięczny kurs zajęć pozalekcyjnych, np. sportowych lub artystycznych
  • Pokryć koszty miesięcznego wyżywienia dla dziecka
  • Zorganizować jednodniową wycieczkę edukacyjną dla grupy dzieci
  • Zakupić kompletne wyposażenie pokoju dla dziecka, np. biurko, krzesło, lampka
  • Sfinansować terapię logopedyczną przez miesiąc

3000 PLN

Za tę kwotę będziemy mogli m.in.:

• Zorganizować wakacyjny wyjazd dla dziecka
  • Sfinansować roczny kurs edukacyjny lub terapeutyczny
  • Zakupić kompletną wyprawkę szkolną wraz z ubraniami i przyborami
  • Pokryć koszty remontu pokoju dziecka, np. malowanie ścian, nowe meble
  • Sfinansować specjalistyczne leczenie medyczne, np. ortopedyczne lub okulistyczne
  • Zorganizować zajęcia rekreacyjne i sportowe przez kilka miesięcy

Na co przekazujesz środki?

Pomoc rodzinom zastępczym w codziennych potrzebach, w tym opłacanie wizyt u lekarza, dentysty i inne usługi medyczne.

Wsparcie w edukacji i szkoleniach dla rodzin zastępczych oraz ich podopiecznych.

Transport, w tym oferty leasingowe na samochody, które ułatwiają mobilność rodzinom i zapewniają lepsze warunki życia.

Organizacja wydarzeń i działań mających na celu integrację i wsparcie rodzin zastępczych.

Inne pilne potrzeby i projekty wspierające cele fundacji.

Zostań Opiekunem Rodziny

Zapraszamy do udziału w naszym programie Miesięcznego Wsparcia Rodzin, który pozwala Państwu stać się opiekunem konkretnej rodziny, której potrzeby zostały starannie ocenione przez naszą fundację. W ramach programu, prosimy o regularne miesięczne wpłaty, które zostaną przeznaczone na pomoc tej konkretnej rodzinie.

Jako opiekun wyznaczonej rodziny, otrzymacie Państwo regularne raporty informujące, w jaki sposób wasze środki są wykorzystywane. Będziecie mieć okazję śledzić postępy i zmiany w życiu rodziny, która otrzymuje wasze wsparcie, oraz zobaczyć, jak wasza dobroczynność przyczynia się do poprawy ich sytuacji.

Jeśli pragniecie Państwo być częścią tego programu i zostać opiekunem dla rodziny potrzebującej wsparcia, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy więcej o naszych działaniach, przedstawimy historie rodzin, które otrzymują pomoc, i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Chcesz pomóc w inny sposób?
Skontaktuj się z nami.

Na co przekazujesz środki?