Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

– Albert Schweitzer

Wesprzyj Fundację jako firma i wzmocnij działania CSR.

Zapraszamy firmy do współpracy z naszą fundacją poprzez regularne wpłaty comiesięczne. Twoje wsparcie pozwoli nam kontynuować naszą misję pomocy potrzebującym. Dzięki regularnym wpłatom będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w naszych projektach i inicjatywach, które mają realny wpływ na poprawę życia wielu osób. Dołącz do naszej społeczności dobroczyńców i razem stwózmy pozytywną zmianę życia wielu dzieci i rodzin zastępczych.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o długofalowej współpracy

Prezes Fundacji MAIO

Napisz

joanna.kempa@fundacja-maio.pl

Dlaczego warto?

Wpływ społeczny

Wspierając fundację, Twoja firma może mieć realny wpływ na poprawę jakości życia rodzin zastępczych. To okazja do zaangażowania się w działania, które przynoszą pozytywną zmianę społeczną, poprawiają warunki życia dzieci i pomagają w ich prawidłowym rozwoju.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wsparcie Fundacji stanowi wyraz autentycznego zaangażowania firmy w budowanie lepszej przyszłości dla rodzin zastępczych na terenie całego kraju. To nie tylko manifestacja społecznej odpowiedzialności biznesu, lecz także dowód troski o dobrostan rodzin i dzieci w całej Polsce.

Współpraca z zaufaną organizacją

Nasi darczyńcy mogą mieć pewność, że ich wsparcie trafia do sprawdzonej i godnej zaufania organizacji, która działa na rzecz istotnych celów, takich jak wsparcie rodzin zastępczych. Dodatkowo, zapewniamy Państwu regularne comiesięczne raporty, które szczegółowo opisują sposób wykorzystania środków przekazanych przez Państwa firmę.

Promocja firmy

Zapewniamy każdej firmie, która wspiera naszą organizację, szeroką promocję na naszych mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej. Dodatkowo, jako wyraz wdzięczności za Państwa wsparcie, każda firma otrzymuje ekskluzywny certyfikat do powieszenia w biurze lub miejscu działalności, świadczący o ich zaangażowaniu w wspieranie wartościowych celów społecznych.

Odliczenie od podatku

Wszelkie wsparcie udzielane przez firmy naszej organizacji może być odliczone od podatku, co stanowi dodatkowy benefit dla Państwa firmy. To doskonała okazja do wspierania wartościowych inicjatyw społecznych oraz otrzymania korzyści podatkowych jednocześnie.

Na co przekazujesz środki?

Pomoc rodzinom zastępczym w codziennych potrzebach, w tym opłacanie wizyt u lekarza, dentysty i inne usługi medyczne.

Wsparcie w edukacji i szkoleniach dla rodzin zastępczych oraz ich podopiecznych.

Transport, w tym oferty leasingowe na samochody, które ułatwiają mobilność rodzinom i zapewniają lepsze warunki życia.

Organizacja wydarzeń i działań mających na celu integrację i wsparcie rodzin zastępczych.

Inne pilne potrzeby i projekty wspierające cele fundacji.

Chcesz wesprzeć fundację w inny sposób?
Możesz przekazać swoje produkty dla potrzebujących rodzin zastępczych? Porozmawiajmy.

Na co przekazujesz środki?