Agata Kwolek-Pytlińska

Od zawsze wpajano mi wartość pomagania innym, co ukształtowało moje podejście do życia i kariery. Gdy poznałam ideę i misję Fundacji MAIO, poczułam natychmiastowe zauroczenie – ich cele i wartości doskonale współgrają z moimi własnymi.

Zajmuję się marketingiem w MAIO, ale to znacznie więcej niż zwykła praca. To możliwość wykorzystania moich umiejętności, by przyczynić się do czegoś naprawdę wartościowego. Fundacja MAIO robi niezwykłą rzecz, wspierając rodzicielstwo zastępcze i pomagając dzieciom znaleźć kochający dom.

Szczególnie zainspirowała mnie Asia, prezes Fundacji. Jej dobroć i oddanie sprawie są zaraźliwe. Rzadko spotyka się osoby o tak wielkim sercu i determinacji do czynienia dobra. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że chcę być częścią tego zespołu i przyczyniać się do kolejnych sukcesów MAIO. Każdego dnia czuję, że moja praca ma znaczenie. Pomagając szerzyć misję MAIO, pośrednio pomagam dzieciom znaleźć swoje miejsce w świecie.

To niezwykle satysfakcjonujące uczucie wiedzieć, że moje umiejętności marketingowe przekładają się na realne, pozytywne zmiany w życiu innych. Jestem dumna, że mogę być częścią Zespołu MAIO i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do realizacji mojej pasji pomagania innym.